Airsoft je moderný adrenalínový šport, pri ktorom sa používajú repliky reálnych zbraní. Pri airsofte sa strieľajú 6mm plastové nefarbiace projektily, ktoré oproti paintballu nezanechávajú bolestivé modriny.


Krátka video prezentácia ihriska a hier.


Airsoftový klub AŠKŠ prevádzkuje ihrisko v spolupráci s reštauráciou Cabernet. Vďaka čomu vám vieme ponúknúť airsoftové hry s následným pohostením v príjemnom prostredí. Ihrisko má kapacitu 24 osôb, celkovo sa môže hier zúčastniť až 48 osôb (4 družstvá). Každý hráč je osobitne vybavený ochrannými pomôckami (maska, rukavice, blúza a šiltovka).


Krátka video prezentácia airsoftového parkúru.


Airsoft sa hrá s airsoftovými pištoľami (typu GBB-Gas Blow Back). Pri parkúre (streľba na terče) sú k dispozícii aj elektrické útočné pušky (AK, G3, M4).

Pri hrách a parkúre zabezpečujeme aj video nahrávanie dronom. Minimálny počet hráčov pre airsoftovú hru je 8 a pre parkúr 4, minimálny vek hráčov je 18 rokov (hrať môže aj osoba vo veku 15-17 rokov v sprievode dospelej osoby, ktorá preberie zodpovednosť za neplnoletého hráča).

Cena hry na osobu je 10,-€ v trvaní 3 hodín (príprava, poučenie a vystrojenie do 1h, airsoft 2h+), každá ďalšia hodina je spoplatnená 5,-€ na osobu. V prípade záujmu a overenia dostupnosti termínu nás kontaktuje: 0907 344 859, airsoft.asks@gmail.com.


Video prezentácia plánovanej rekonštrukcie ihriska.

Galéria: