Airsoft je moderný adrenalínový šport, pri ktorom sa používajú repliky reálnych zbraní. Pri airsofte sa strieľajú 6mm plastové nefarbiace projektily, ktoré oproti paintballu nezanechávajú bolestivé modriny.

Airsoftový klub AŠKŠ prevádzkuje ihrisko v spolupráci s reštauráciou Cabernet. Vďaka čomu vám vieme ponúknúť airsoftové hry s následným pohostením v našom príjemnom prostredí. Ihrisko má kapacitu 24 osôb, celkovo sa môže hier zúčastniť až 48 osôb (4 družstvá). Každý hráč je osobitne vybavený ochrannými pomôckami (maska, rukavice, blúza a šiltovka).

Airsoft sa hrá s airsoftovými pištoľami (typu GBB-Gas Blow Back). Pri parkúre (streľba na terče) sú k dispozícii aj elektrické útočné pušky (AK, G3, M4).

Pri hrách a parkúre zabezpečujeme aj video nahrávanie dronom. Minimálny počet hráčov je 8, minimálny vek hráčov je 18 rokov (hrať môže aj osoba vo veku 15-17 rokov v sprievode dospelej osoby, ktorá preberie zodpovednosť za neplnoletého hráča).

Cena hry na osobu je 12,-€ v trvaní 3 hodín (príprava, poučenie a vystrojenie 1h, airsoft 2h), každá ďalšia hodina je spoplatnená 6,-€ na osobu. V prípade záujmu a overenia dostupnosti termínu nás kontaktuje: 0907 344 859, airsoft.asks@gmail.com.


Krátka video prezentácia ihriska a hier.


Krátka video prezentácia airsoftového parkúru.


Video prezentácia plánovanej rekonštrukcie ihriska.

Galéria: